|  | 

Styl

Żel czy akryl?

Żel czy akryl?

preparat,paznokcie,kobiece paznokcie#Tak zwane paznokcie żelowe już od jakiegoś czasu są bardzo popularne. Nie mniej jednak równie dużą popularnością cieszy się przykładowo akryl i specjalny jedwab do paznokci za pomocą którego również można je przedłużać bądź po prostu utwardzać. Kobiety idąc do kosmetyczki w celu zrobienia sobie paznokci często nie do końca są pewne tego czego właściwie chcą i proszą o radę kosmetyczkę, bowiem dużo salonów kosmetycznych oferuje przedłużanie paznokci każdą możliwą metodą. Ile kosmetyczek, ile kobiet tyle zapewne będzie odpowiedzi. Fakt jest taki, że zrobienie paznokci żelowych zajmuje nieco więcej czasu ponieważ żel trzeba utwardzać pod specjalną lampą UV. Z kolei akryl takiego działania nie wymaga. Najczęściej akryl należy uformować samodzielnie na specjalnej papierowej formie, z kolei żel często nakłada się na tipsy czyli sztuczne paznokcie zatem jest łatwiejszy w uformowaniu i rozprowadzeniu. Obie metody mają swoje wady i zalety jeśli chodzi o samo robienie paznokci. Zaś jak żal tak akryl wyglądają bardzo ładnie jeśli zrobione są profesjonalnie. Kwestia trwałości i wygody noszenia jest otwarta, bo różne kobiety różnie sądzą.

Ciekawe artykuły:

zel-czy-akryl

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z