|  | 

Sklep patrioty

Kosmetyki ekologiczne

Kosmetyki ekologiczne
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Kosmetyki ekologiczne (8)Zewsząd otacza nas chemia, która niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie, jak i na wygląd. Także kosmetyki drogeryjne pełne są składników, które z jednej strony pomagają w zachowaniu urody, a z drugiej zatruwają nasze środowisko. Od najdawniejszych czasów kobiety stosowały kosmetyki ekologiczne, w postaci ogólnodostępnych roślin, ziół czy miodu. Z roślin przygotowywały wywary, maseczki, używały ich do płukanek i kąpieli. Wiele z tych roślin jest składnikiem również współczesnych kosmetyków ekologicznych, które są niemal 100% roślinne. W składzie kosmetyków naturalnych znajdziesz oleje roślinne, kwasy owocowe, propolis, mleczko pszczele, wyciągi z ziół, algi i wiele innych naturalnych składników.
Również asortyment kosmetyków jest stale poszerzany i obecnie można znaleźć całą gamę, zarówno kosmetyków pielęgnacyjnych, jak i upiększających. Mydła, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Do całego ciała, do kąpieli i do włosów. Są już linie kosmetyków naturalnych dla mężczyzn i dla dzieci. Obecnie można kupić nawet ekologiczne dezodoranty, perfumy oraz środki do opalania.
Dzisiaj spokojnie można zadbać o urodę bez sięgania do kosmetyków chemicznych, chroniąc tym samym siebie, swoich najbliższych i środowisko.

Ciekawe artykuły:

kosmetyki-ekologiczne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Koszulka patriotyczna miś Wojtek

    Koszulka patriotyczna miś Wojtek

    Koszulki Dla wielu osób bardzo ważnym elementem jest ubiór. Pomaga on wyrazić to, kim jesteśmy. Mówi się często, że ubranie jest naszą wizytówką. Nie ma w tym cienia przesady. Faktycznie to jak wyglądamy odzwierciedla co o sobie myślimy i w jakim stopniu dbamy o siebie. Ważne jest, aby nasze stylizacje były estetyczne i pasowały do

  • Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dobry prezent na urodziny Poszukiwanie oryginalnego prezentu na urodziny nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem jest to wynikiem wyjątkowo wysokich wymagań osoby, którą chcemy obdarować a czasem po prostu brakuje nam pomysłu. Jeśli nasz jubilat jest osobą lubiącą T – shirty a przy tym chętnie manifestuje swoje poglądy, to najlepszym prezentem dla niego będzie koszulka