|  | 

Sklep patrioty

Kosmetyki ekologiczne

Kosmetyki ekologiczne
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Kosmetyki ekologiczne (8)Zewsząd otacza nas chemia, która niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie, jak i na wygląd. Także kosmetyki drogeryjne pełne są składników, które z jednej strony pomagają w zachowaniu urody, a z drugiej zatruwają nasze środowisko. Od najdawniejszych czasów kobiety stosowały kosmetyki ekologiczne, w postaci ogólnodostępnych roślin, ziół czy miodu. Z roślin przygotowywały wywary, maseczki, używały ich do płukanek i kąpieli. Wiele z tych roślin jest składnikiem również współczesnych kosmetyków ekologicznych, które są niemal 100% roślinne. W składzie kosmetyków naturalnych znajdziesz oleje roślinne, kwasy owocowe, propolis, mleczko pszczele, wyciągi z ziół, algi i wiele innych naturalnych składników.
Również asortyment kosmetyków jest stale poszerzany i obecnie można znaleźć całą gamę, zarówno kosmetyków pielęgnacyjnych, jak i upiększających. Mydła, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Do całego ciała, do kąpieli i do włosów. Są już linie kosmetyków naturalnych dla mężczyzn i dla dzieci. Obecnie można kupić nawet ekologiczne dezodoranty, perfumy oraz środki do opalania.
Dzisiaj spokojnie można zadbać o urodę bez sięgania do kosmetyków chemicznych, chroniąc tym samym siebie, swoich najbliższych i środowisko.

Ciekawe artykuły:

kosmetyki-ekologiczne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Jajka Faberge

    Jajka Faberge

    Jajka Faberge Słynne jajka Faberge nazywane są często również jajami carskimi. Swoją nazwę zawdzięczają pewnemu złotnikowi rodem z Rosji, a mianowicie Peterowi Carlowi Faberge, który je wymyślił. Tradycje jubilerskie w jego rodzinie były obecne od pokoleń, po ojcu przejął on złotniczy zakład i już wkrótce potem zasłynął nie tylko w Rosji ze swojego niebywałego talentu.

  • Sancy

    Sancy

    Sancy Sancy znajduje się dziś w Luwrze. Kolejnym z grupy bardzo słynnych diamentów jest diament o nazwie Sancy. Został on znaleziony w Indiach i jest kamieniem najczystszej wody. Jego waga wynosi ponad pięćdziesiąt piec karatów. Na kontynent europejski klejnot ten trafił w piętnastym stuleciu. Początkowo był własnością burgundzkiego księcia Karola Zuchwałego. Mężczyzna zawsze miał go