|  | 

Sklep patrioty

DIETA OWOCOWA

DIETA OWOCOWA
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

moda (6)Dieta owocowa dobra jest na poprawienie przemiany materii, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, wspomaga pracę jelit i świetnie robi poszarzałej cerze. Jest dosyć restrykcyjna, gdyż na czas jej trwania trzeba zrezygnować z kawy, herbaty i alkoholu. Ponoć stosują ją piosenkarki i aktorki a także modelki. Można ją stosować okrągły rok, gdyż polega ona na tym, że przez dwa dni w tygodniu jemy tylko owoce i pijemy wodę mineralną (około 2-2,5 litra). Owoce można jeść różne albo tylko jeden rodzaj ( na przykład w sezonie tylko truskawki, albo winogrona). Owoce najlepiej jeść na surowo, ale można też piec, gotować i dusić. Owoców nie doprawiamy do smaku (jedyny wyjątek stanowi szczypta cynamonu).
Dieta ta pozwala jednorazowo stracić na wadze około 2-4 kilogramów (oczywiście nie jest to tylko spalony tłuszczyk, ale i pozbycie się z organizmu nadmiaru wody).
Dietę tę mogą stosować osoby nie mające kłopotów ze zdrowiem; ostrożnie powinny do niej podchodzić osoby mające jakieś kłopoty wątrobą lub trzustką.

Ciekawe artykuły:

dieta-owocowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Koszulka patriotyczna miś Wojtek

    Koszulka patriotyczna miś Wojtek

    Koszulki Dla wielu osób bardzo ważnym elementem jest ubiór. Pomaga on wyrazić to, kim jesteśmy. Mówi się często, że ubranie jest naszą wizytówką. Nie ma w tym cienia przesady. Faktycznie to jak wyglądamy odzwierciedla co o sobie myślimy i w jakim stopniu dbamy o siebie. Ważne jest, aby nasze stylizacje były estetyczne i pasowały do

  • Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dobry prezent na urodziny Poszukiwanie oryginalnego prezentu na urodziny nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem jest to wynikiem wyjątkowo wysokich wymagań osoby, którą chcemy obdarować a czasem po prostu brakuje nam pomysłu. Jeśli nasz jubilat jest osobą lubiącą T – shirty a przy tym chętnie manifestuje swoje poglądy, to najlepszym prezentem dla niego będzie koszulka