|  | 

Patriot sklep warszawa

GDY ZWYKŁĄ DIETA ZAWODZI

GDY ZWYKŁĄ DIETA ZAWODZI
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

moda (4)Dla osób, które stosowały już najprzeróżniejsze diety a efektów nie widać, czasami ostatnim ratunkiem są gotowe preparaty odchudzające, którymi zastępuje się zazwyczaj śniadanie i kolację a na obiad zjada się lekki ?normalny? posiłek na przykład rybę gotowaną na parze z dodatkiem warzyw. Produkty te są niskokaloryczne, więc utrata wagi jest szybko widoczna. Najsłynniejsze z nich to: Linia Plus, Cambridge i Herbalife.
Linia Plus polecana jest nie tylko ludziom z nadwagą, ale też tym, którzy odczuwają wręcz chroniczne zmęczenie. W jej skład wchodzą gotowe koktajle i zupy o różnych smakach, które zawierają tyle wysokogatunkowego białka, węglowodanów, witamin i składników mineralnych ile organizm potrzebuje. Przez dwa, trzy tygodnie zastępuje się takim koktajlem lub zupką dwa posiłki, a po tym okresie jeden posiłek dziennie. Trzeba się starać, aby w trakcie diety nie przekroczyć 1200 kcal dziennie, a można schudnąć od 1 do 2 kilogramów tygodniowo.
Pozostałe wspomniane diety działają na podobnych zasadach (różnią się tylko produkty mające zastąpić tradycyjne posiłki).

Ciekawe artykuły:

gdy-zwykla-dieta-zawodzi

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z