|  | 

Patriot sklep warszawa

GDY ZWYKŁĄ DIETA ZAWODZI

GDY ZWYKŁĄ DIETA ZAWODZI
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

moda (4)Dla osób, które stosowały już najprzeróżniejsze diety a efektów nie widać, czasami ostatnim ratunkiem są gotowe preparaty odchudzające, którymi zastępuje się zazwyczaj śniadanie i kolację a na obiad zjada się lekki ?normalny? posiłek na przykład rybę gotowaną na parze z dodatkiem warzyw. Produkty te są niskokaloryczne, więc utrata wagi jest szybko widoczna. Najsłynniejsze z nich to: Linia Plus, Cambridge i Herbalife.
Linia Plus polecana jest nie tylko ludziom z nadwagą, ale też tym, którzy odczuwają wręcz chroniczne zmęczenie. W jej skład wchodzą gotowe koktajle i zupy o różnych smakach, które zawierają tyle wysokogatunkowego białka, węglowodanów, witamin i składników mineralnych ile organizm potrzebuje. Przez dwa, trzy tygodnie zastępuje się takim koktajlem lub zupką dwa posiłki, a po tym okresie jeden posiłek dziennie. Trzeba się starać, aby w trakcie diety nie przekroczyć 1200 kcal dziennie, a można schudnąć od 1 do 2 kilogramów tygodniowo.
Pozostałe wspomniane diety działają na podobnych zasadach (różnią się tylko produkty mające zastąpić tradycyjne posiłki).

Ciekawe artykuły:

gdy-zwykla-dieta-zawodzi

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Honor koszulka patriotyczna władcy przestworzy

    Honor koszulka patriotyczna władcy przestworzy

    Modna odzież Jeżeli planujesz udać się na tegoroczny Marsz Narodowy, spotkanie lub happening organizowany przez Ruch Narodowy, to z pewnością przyda się odpowiednia koszulka Ruch Narodowy zajmuje się ich sprzedażą, a środki przeznaczane są na działanie stowarzyszenia. Odzież jako sposób identyfikacji Noszona odzież wierzchnia to świetny sposób na wyrażenie naszej samoidentyfikacji. Noszącą ją każdy przechodzień

  • Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dobry prezent na urodziny Poszukiwanie oryginalnego prezentu na urodziny nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem jest to wynikiem wyjątkowo wysokich wymagań osoby, którą chcemy obdarować a czasem po prostu brakuje nam pomysłu. Jeśli nasz jubilat jest osobą lubiącą T – shirty a przy tym chętnie manifestuje swoje poglądy, to najlepszym prezentem dla niego będzie koszulka