|  | 

Styl

Czy trzeba nawilżać skórę?

Czy trzeba nawilżać skórę?

Na pewno znajdą się i takie panie, które nie stosują żadnych nawilżających kosmetyków do ciała, bo ich skóra nie ma tendencji do przesuszania się i uważają, że żadne olejki czy balsamy nie są im potrzebne. Prawda jest jednak taka, że warto posiadać w domu jakiekolwiek nawilżające „mazidło”. Nawet jeśli skóra kobiety nie jest wyjątkowo sucha, nie pęka, nie łuszczy się odrobina balsamu nie zaszkodzi. W końcu chociażby przykładowo woda wysusza skórę, słońce również nie sprzyja jeśli kobieta wystawia się na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Poza tym dzięki wcieraniu różnych kosmetyków skóra jest nie tylko nawilżona, ale staje się także bardziej jędrna i elastyczna. Warto o taki stan zadbać zawczasu a nie dopiero w momencie gdy pojawią się jakieś problemy. Wsmarowanie balsamu czy olejku naprawdę nie zajmuje wiele czasu, a ma bardzo korzystny wpływ na stan skóry. Jeśli kobiecie nie chce się nawilżać ciała codziennie powinna robić to przynajmniej co drugi dzień i dość szybko zauważy pozytywne efekty.

Ciekawe artykuły:

czy-trzeba-nawilzac-skore

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z