|  | 

Ruch narodowy sklep

Tampony czy Podpaski

Tampony czy Podpaski
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

tampony-czy-podpaski-5Pierwsza miesiączka

Pierwsza miesiączka to bardzo ważny moment dla każdej młodej dziewczyny. To znak, że stajesz się kobietą, a w Twoim ciele zachodzi wiele istotnych zmian. Z pewnością zastanawiasz się, co powinnaś wybrać do ochrony podczas okresu ? tampony czy podpaski?

Tamponów możesz używać już podczas swojej pierwszej miesiączki. Są one całkowicie bezpieczne nawet dla kobiet, które jeszcze nigdy nie współżyły. Nie przejmuj się jednak, jeśli za pierwszym razem nie uda Ci się odpowiednio zaaplikować tamponu. Wiele dziewczyn potrzebuje kilku chwil, aby oswoić się z tym nowym produktem. Zadanie może ułatwić Ci tampon ze specjalnym aplikatorem. Dzięki niemu aplikacja będzie dziecinnie prosta.

Podpaski są trochę łatwiejsze w użyciu, dlatego wiele osób poleca je dziewczynom, które dopiero zaczęły miesiączkować. Jeśli więc nie masz ochoty na korzystanie z tamponów, użyj podpaski higienicznej. Z pewnością poczujesz się równie czysto i świeżo. Dowiedz się również jakie produkty poleca Twoja mama lub Twoje koleżanki.

Ciekawe artykuły:

tampony-czy-podpaski

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Koszulki antypatriotyczne

    Koszulki antypatriotyczne

    Patriotyczny T – shirt na prezent Poszukiwanie prezentu dla osób wyjątkowych, mających wysublimowany gust, wielkich indywidualistów jest trudne, wymagające czasu, zaangażowania i pieniędzy. Tymczasem prostym i niedrogim rozwiązaniem może okazać się zakup T shirtu – koszulka ruch narodowy ucieszy każdego, kto lubi wyrażać odważnie swoje poglądy na tematy trudne i kontrowersyjne. Patriotyczna odzież wykorzystuje przede

  • Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dobry prezent na urodziny Poszukiwanie oryginalnego prezentu na urodziny nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem jest to wynikiem wyjątkowo wysokich wymagań osoby, którą chcemy obdarować a czasem po prostu brakuje nam pomysłu. Jeśli nasz jubilat jest osobą lubiącą T – shirty a przy tym chętnie manifestuje swoje poglądy, to najlepszym prezentem dla niego będzie koszulka