|  | 

Koszulka ruch narodowy

Problemy z cerą

Problemy z cerą
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Moja młodsza siostra od okresu młodzieńczego aż do ostatniego roku (rok temu skończyła trzydzieści lat), miała problemy z cerą, a dokładnie z trądzikiem młodzieńczym. Chodziła do różnych dermatologów, którzy nie potrafili jej pomóc, aż znalazła ulotkę w swojej skrzynce pocztowej.
Było na niej napisane dermatolog gabinet prywatny Warszawa. Mimo iż mieszka w Krakowie postanowiła pojechać do Warszawy, aby zasięgnąć opinii lekarza z ulotki. Każdy by powiedział, że to głupota zwłaszcza że odległość z Krakowa do Warszawy jest ogromna. Jednak moja siostra była zdesperowana i rozczarowana efektami leczenia przez innych specjalistów, dlatego postanowiła jechać, bo jak sama powiedziała, ta ulotka to musiał być jakiś znak.
Jak myślała tak zrobiła, i to była najlepsza decyzja w całym jej życiu. Lekarz od razu stwierdził, że nie jest to trądzik ale alergia na cytrusy. Po ich odstawieniu i po kuracji z przepisanymi maściami, jej cera w niecały miesiąc wyglądała jak przysłowiowa „pupcia niemowlęcia”.
Czasami warto zaryzykować i poddać się impulsowi, bo jak widać na przykładzie mojej siostry- warto.

Ciekawe artykuły:

problemy-z-cera

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • koszulka patriotyczna husaria

    koszulka patriotyczna husaria

    Koszulka z nadrukiem Poglądy na przeszłość historyczną naszego kraju posiadamy wszyscy – czasem je wypowiadamy na głos, a czasem pokazujemy za pomocą grafiki. Najlepiej można uczynić to przy pomocy T – shirtów noszonych do pracy, na uczelnię, do szkoły na co dzień albo wkładanych od święta. Szacunek dla dokonań poprzednich pokoleń i przywiązanie do wartości

  • Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dobry prezent na urodziny Poszukiwanie oryginalnego prezentu na urodziny nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem jest to wynikiem wyjątkowo wysokich wymagań osoby, którą chcemy obdarować a czasem po prostu brakuje nam pomysłu. Jeśli nasz jubilat jest osobą lubiącą T – shirty a przy tym chętnie manifestuje swoje poglądy, to najlepszym prezentem dla niego będzie koszulka