|  | 

Koszulka ruch narodowy

Problemy z cerą

Problemy z cerą
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Moja młodsza siostra od okresu młodzieńczego aż do ostatniego roku (rok temu skończyła trzydzieści lat), miała problemy z cerą, a dokładnie z trądzikiem młodzieńczym. Chodziła do różnych dermatologów, którzy nie potrafili jej pomóc, aż znalazła ulotkę w swojej skrzynce pocztowej.
Było na niej napisane dermatolog gabinet prywatny Warszawa. Mimo iż mieszka w Krakowie postanowiła pojechać do Warszawy, aby zasięgnąć opinii lekarza z ulotki. Każdy by powiedział, że to głupota zwłaszcza że odległość z Krakowa do Warszawy jest ogromna. Jednak moja siostra była zdesperowana i rozczarowana efektami leczenia przez innych specjalistów, dlatego postanowiła jechać, bo jak sama powiedziała, ta ulotka to musiał być jakiś znak.
Jak myślała tak zrobiła, i to była najlepsza decyzja w całym jej życiu. Lekarz od razu stwierdził, że nie jest to trądzik ale alergia na cytrusy. Po ich odstawieniu i po kuracji z przepisanymi maściami, jej cera w niecały miesiąc wyglądała jak przysłowiowa „pupcia niemowlęcia”.
Czasami warto zaryzykować i poddać się impulsowi, bo jak widać na przykładzie mojej siostry- warto.

Ciekawe artykuły:

problemy-z-cera

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem Ubieranie się z gustem, ze smakiem jest wielka sztuką. Nie każdy potrafi tak kompletować garderobę, by jednocześnie wtopić się w panujące trendy, by przestrzegać modowych zasad i jednocześnie wyglądać ładnie, elegancko, gustownie, z klasą. Nauczmy się tego, jak się ubierać a jakich ubrań unikać. Nie ma tu jednolitych dla wszystkich zasad.

  • Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet Biżuteria to wspaniały zbiór przedmiotów, bez których niezwykle trudno się obejść. Bez wątpienia nikt nie potrafi przejść obojętnie obok wystawy, która przyciąga wzrok każdego przechodnia poprzez towary wyeksponowane za szybami. Migoczące błyskotki i świecidełka są tym czego pragnie każda kobieta a także wielu mężczyzn. Diamenty zachwycające swoim blaskiem i urokiem nie pozwalają