|  | 

Uroda

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe

Kostiumy kapielowe jednoczesciowe (7)Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe znowu wracają do łask. W ostatnie wakacje znowu coraz częściej było widać ponadczasową odzież do rekreacyjnego plażowania i pływania, to samo miało miejsce również na basenach. Obecny fason strojów jednoczęściowych po raz pierwszy został zaprojektowany w latach dwudziestych, dwudziestego wieku i zrewolucjonizował damską modę plażową. Projektant posunął się krok dalej, odkrył kobiece uda i ramiona, pozwolił się opalić na ciele, a na dodatek dał kobietom niesamowitą wygodę i możliwość pokazania swoich kształtów które cieszą męskie oko po dziś dzień. kolejnym krokiem w przód było tak zwane „monokini” które nadal pozostało jednoczęściowe, jednak odkrywało nieco więcej, pozwalało wyeksponować swoje ponętne wcięcia w talii dzięki odsłoniętej przestrzeni od pachy, do biodra z obu stron. Powstawały najróżniejsze wariacje jednoczęściowych strojów, z dekoltem, bez dekoltu, z odsłoniętymi plecami, z różną formą ramiączek, bez ramiączek, wybór jest na prawdę ogromny i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Ciekawe artykuły:

kostiumy-kapielowe-jednoczesciowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem Ubieranie się z gustem, ze smakiem jest wielka sztuką. Nie każdy potrafi tak kompletować garderobę, by jednocześnie wtopić się w panujące trendy, by przestrzegać modowych zasad i jednocześnie wyglądać ładnie, elegancko, gustownie, z klasą. Nauczmy się tego, jak się ubierać a jakich ubrań unikać. Nie ma tu jednolitych dla wszystkich zasad.

  • Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet Biżuteria to wspaniały zbiór przedmiotów, bez których niezwykle trudno się obejść. Bez wątpienia nikt nie potrafi przejść obojętnie obok wystawy, która przyciąga wzrok każdego przechodnia poprzez towary wyeksponowane za szybami. Migoczące błyskotki i świecidełka są tym czego pragnie każda kobieta a także wielu mężczyzn. Diamenty zachwycające swoim blaskiem i urokiem nie pozwalają