|  | 

Koszulki ruch narodowy

NISKOCUKROWA

NISKOCUKROWA
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

moda (26)Jest to dieta, która wyrównuje poziom cukru we krwi, reguluje ciśnienie krwi oraz wspomaga przemianę materii. Jej główną zasadą jest to, że należy jeść produkty jak najmniej przetworzone: sezonowe warzywa, orzechy, owoce i chude mięso. Nie trzeba się głodzić, liczyć kalorii, ale trzeba zwracać uwagę na indeks glikemiczny i nie jeść produktów, które w tym indeksie maja wysokie wartości.
W trakcie diety trzeba jeść pięć posiłków dziennie i pić około 2-2,5 litra wody mineralnej (najlepiej niegazowanej).
Dieta dzieli się na trzy fazy.
Pierwsza faza trwa dwa tygodnie i można jeść tylko wyłącznie warzywa z niewielkim dodatkiem chudego mięsa. Zabronione są ziemniaki, nabiał i pieczywo.
W drugiej fazie włączamy owoce (najlepiej te o niskim indeksie glikemicznym), pieczywo razowe, płatki owsiane i gorzką czekoladę. Ta faza trwa aż do osiągnięcia wymarzonej wagi.
Trzecia faza powinna trwać do końca życia; można jeść wszystko, na co ma się ochotę, ale jednak należy zwracać uwagę na to, aby wybierać produkty z niskim indeksem glikemicznym.

Ciekawe artykuły:

niskocukrowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Wiosenne kurtki

    Wiosenne kurtki

    Wiosenne kurtki Wiosna jest okresem przejściowym. Wtedy to mamy największy problem z tym, w co się ubrać. Nie wiemy, czy zrzucić ciepłe kurtki i zdecydować się na top czy jednak jest na co zbyt wcześnie i zbyt zimno. Wiosną pogoda jest różna – raz temperatura jest naprawdę wysoka, innym razem jest niska, na dworze jest

  • Kobieca ozdoba

    Kobieca ozdoba

    Kobieca ozdoba Jasna sprawa, że nie zawsze, ponieważ kobiety będące same nie mają mężczyzny aby się dla nie go stroić, ale za to nic straconego, ponieważ zawsze można się ładnie ubrać i wyruszyć na wycieczkę po zabawach czy restauracjach aby oczarować swoimi wdziękami jakiegoś mężczyznę, który być może okaże się tym jedynym z który zdecydujemy