|  | 

Koszulki ruch narodowy

NISKOCUKROWA

NISKOCUKROWA
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

moda (26)Jest to dieta, która wyrównuje poziom cukru we krwi, reguluje ciśnienie krwi oraz wspomaga przemianę materii. Jej główną zasadą jest to, że należy jeść produkty jak najmniej przetworzone: sezonowe warzywa, orzechy, owoce i chude mięso. Nie trzeba się głodzić, liczyć kalorii, ale trzeba zwracać uwagę na indeks glikemiczny i nie jeść produktów, które w tym indeksie maja wysokie wartości.
W trakcie diety trzeba jeść pięć posiłków dziennie i pić około 2-2,5 litra wody mineralnej (najlepiej niegazowanej).
Dieta dzieli się na trzy fazy.
Pierwsza faza trwa dwa tygodnie i można jeść tylko wyłącznie warzywa z niewielkim dodatkiem chudego mięsa. Zabronione są ziemniaki, nabiał i pieczywo.
W drugiej fazie włączamy owoce (najlepiej te o niskim indeksie glikemicznym), pieczywo razowe, płatki owsiane i gorzką czekoladę. Ta faza trwa aż do osiągnięcia wymarzonej wagi.
Trzecia faza powinna trwać do końca życia; można jeść wszystko, na co ma się ochotę, ale jednak należy zwracać uwagę na to, aby wybierać produkty z niskim indeksem glikemicznym.

Ciekawe artykuły:

niskocukrowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Koszulka patriotyczna żołnierze wyklęci z opaską

    Koszulka patriotyczna żołnierze wyklęci z opaską

    Odzież dla patriotów Patriotyzm nie powinien być pusto brzmiącym słowem – patriotyzm to czynna postawa, która wymaga zaangażowania, wysiłku a czasem poświęcenia. Ci którzy o nim mówią, nie zawsze zachowują się jak na prawdziwych patriotów przystało. Manifestowanie przywiązania do patriotyzmu i tradycji narodowych za pomocą odzieży jest sposobem na poinformowanie otoczenia o swoich poglądach bez

  • Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dobry prezent na urodziny Poszukiwanie oryginalnego prezentu na urodziny nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem jest to wynikiem wyjątkowo wysokich wymagań osoby, którą chcemy obdarować a czasem po prostu brakuje nam pomysłu. Jeśli nasz jubilat jest osobą lubiącą T – shirty a przy tym chętnie manifestuje swoje poglądy, to najlepszym prezentem dla niego będzie koszulka