|  | 

Koszulka ruch narodowy

DIETA WARZYWNA Z NABIAŁEM

DIETA WARZYWNA Z NABIAŁEM
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

depilacja-laserowa-lodz-5Ta dieta wspomaga serce, zapobiega obrzękom oraz niestrawności, wzmacnia kości. Dieta jest bardzo urozmaicona i właściwie nie wymaga zbyt wielu wyrzeczeń.
Głównym składnikiem tej diety są produkty niskokaloryczne: warzywa ryby, chudy nabiał. Dziennie można zjeść produkty, któ?e dostarczą nie więcej niż 1500 kcal. Dietę można stosować długo bez uszczerbku na zdrowiu.
Dieta polega głównie na wybieraniu produktów mniej kalorycznych na przykład zamiast majonezu, do sałatki dodajemy jogurt naturalny, należy unikać cukru i białej mąki, trzeba pamiętać o solidnych śniadaniach, a oprócz nich zjadać o regularnych porach jeszcze cztery posiłki.
Potraw nie należy smażyć, natomiast można piec, gotować i dusić. Trzeba także wypijać około 2-2,5 litra wody mineralnej, a zamiast słodkich soków jeść świeże owoce.
Dieta jest rewelacyjna dla zdrowia kości, bo jest w niej dużo nabiału bogatego w wapń i witaminę D. Korzystne jest także unikanie tłuszczów, a warzywa mają dużo potasu obniżającego ciśnienie krwi.

Ciekawe artykuły:

dieta-warzywna-z-nabialem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • koszulka patriotyczna husaria

    koszulka patriotyczna husaria

    Koszulka z nadrukiem Poglądy na przeszłość historyczną naszego kraju posiadamy wszyscy – czasem je wypowiadamy na głos, a czasem pokazujemy za pomocą grafiki. Najlepiej można uczynić to przy pomocy T – shirtów noszonych do pracy, na uczelnię, do szkoły na co dzień albo wkładanych od święta. Szacunek dla dokonań poprzednich pokoleń i przywiązanie do wartości

  • Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dziś idę walczyć mamo koszulka

    Dobry prezent na urodziny Poszukiwanie oryginalnego prezentu na urodziny nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem jest to wynikiem wyjątkowo wysokich wymagań osoby, którą chcemy obdarować a czasem po prostu brakuje nam pomysłu. Jeśli nasz jubilat jest osobą lubiącą T – shirty a przy tym chętnie manifestuje swoje poglądy, to najlepszym prezentem dla niego będzie koszulka