|  | 

Uroda

DIETA WARZYWNA Z NABIAŁEM

depilacja-laserowa-lodz-5Ta dieta wspomaga serce, zapobiega obrzękom oraz niestrawności, wzmacnia kości. Dieta jest bardzo urozmaicona i właściwie nie wymaga zbyt wielu wyrzeczeń.
Głównym składnikiem tej diety są produkty niskokaloryczne: warzywa ryby, chudy nabiał. Dziennie można zjeść produkty, któ?e dostarczą nie więcej niż 1500 kcal. Dietę można stosować długo bez uszczerbku na zdrowiu.
Dieta polega głównie na wybieraniu produktów mniej kalorycznych na przykład zamiast majonezu, do sałatki dodajemy jogurt naturalny, należy unikać cukru i białej mąki, trzeba pamiętać o solidnych śniadaniach, a oprócz nich zjadać o regularnych porach jeszcze cztery posiłki.
Potraw nie należy smażyć, natomiast można piec, gotować i dusić. Trzeba także wypijać około 2-2,5 litra wody mineralnej, a zamiast słodkich soków jeść świeże owoce.
Dieta jest rewelacyjna dla zdrowia kości, bo jest w niej dużo nabiału bogatego w wapń i witaminę D. Korzystne jest także unikanie tłuszczów, a warzywa mają dużo potasu obniżającego ciśnienie krwi.

Ciekawe artykuły:

dieta-warzywna-z-nabialem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem Ubieranie się z gustem, ze smakiem jest wielka sztuką. Nie każdy potrafi tak kompletować garderobę, by jednocześnie wtopić się w panujące trendy, by przestrzegać modowych zasad i jednocześnie wyglądać ładnie, elegancko, gustownie, z klasą. Nauczmy się tego, jak się ubierać a jakich ubrań unikać. Nie ma tu jednolitych dla wszystkich zasad.

  • Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet Biżuteria to wspaniały zbiór przedmiotów, bez których niezwykle trudno się obejść. Bez wątpienia nikt nie potrafi przejść obojętnie obok wystawy, która przyciąga wzrok każdego przechodnia poprzez towary wyeksponowane za szybami. Migoczące błyskotki i świecidełka są tym czego pragnie każda kobieta a także wielu mężczyzn. Diamenty zachwycające swoim blaskiem i urokiem nie pozwalają