|  | 

Sklep patrioty

Tusz do rzęs

Tusz do rzęs
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Tusz do rzes (2)Wiele kobiet nie przywiązuje większej uwagi do tego jaki tusz do rzęs ma w swojej kosmetyczce. Wybierając w drogerii konkretny produkt kierują się głównie przypadkiem lub ewentualnie ceną. Jednak jest to duży błąd. Nawet jeśli nasz makijaż jest bardzo delikatny to rzęsy są bardzo ważnym elementem. Odpowiednio podkreślone potrafią stworzyć spektakularny efekt. Poświęcenie większej ilości czasu na wybranie odpowiedniego tuszu przyniesie ogromne korzyści. Istnieje kilka najważniejszych rzeczy, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Pierwszą cechą tuszu jest jego konsystencja. Powinna być dość rzadka, aby nie sklejać nadmiernie rzęs. Jednak tusz powinien z łatwością pokrywać całą powierzchnię rzęs. Powinien również pogrubiać je oraz wydłużać. Na to zwraca się największą uwagę i to od tego w głównej mierze zależy efekt końcowy. Niezwykle istotna jest w tej kwestii szczoteczka. To ona odpowiada za odpowiednie rozdzielenie rzęs, podkręcenie ich oraz pokrycie tuszem. Musi być dopasowana do typu rzęs jakie posiadamy.

Ciekawe artykuły:

tusz-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Jajka Faberge

    Jajka Faberge

    Jajka Faberge Słynne jajka Faberge nazywane są często również jajami carskimi. Swoją nazwę zawdzięczają pewnemu złotnikowi rodem z Rosji, a mianowicie Peterowi Carlowi Faberge, który je wymyślił. Tradycje jubilerskie w jego rodzinie były obecne od pokoleń, po ojcu przejął on złotniczy zakład i już wkrótce potem zasłynął nie tylko w Rosji ze swojego niebywałego talentu.

  • Sancy

    Sancy

    Sancy Sancy znajduje się dziś w Luwrze. Kolejnym z grupy bardzo słynnych diamentów jest diament o nazwie Sancy. Został on znaleziony w Indiach i jest kamieniem najczystszej wody. Jego waga wynosi ponad pięćdziesiąt piec karatów. Na kontynent europejski klejnot ten trafił w piętnastym stuleciu. Początkowo był własnością burgundzkiego księcia Karola Zuchwałego. Mężczyzna zawsze miał go