|  | 

Kosmetyki

Tusz do rzęs

Tusz do rzes (2)Wiele kobiet nie przywiązuje większej uwagi do tego jaki tusz do rzęs ma w swojej kosmetyczce. Wybierając w drogerii konkretny produkt kierują się głównie przypadkiem lub ewentualnie ceną. Jednak jest to duży błąd. Nawet jeśli nasz makijaż jest bardzo delikatny to rzęsy są bardzo ważnym elementem. Odpowiednio podkreślone potrafią stworzyć spektakularny efekt. Poświęcenie większej ilości czasu na wybranie odpowiedniego tuszu przyniesie ogromne korzyści. Istnieje kilka najważniejszych rzeczy, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Pierwszą cechą tuszu jest jego konsystencja. Powinna być dość rzadka, aby nie sklejać nadmiernie rzęs. Jednak tusz powinien z łatwością pokrywać całą powierzchnię rzęs. Powinien również pogrubiać je oraz wydłużać. Na to zwraca się największą uwagę i to od tego w głównej mierze zależy efekt końcowy. Niezwykle istotna jest w tej kwestii szczoteczka. To ona odpowiada za odpowiednie rozdzielenie rzęs, podkręcenie ich oraz pokrycie tuszem. Musi być dopasowana do typu rzęs jakie posiadamy.

Ciekawe artykuły:

tusz-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Podpowiadamy, jak wybrać ulubiony fotel

    Podpowiadamy, jak wybrać ulubiony fotel

    Każdy z nas ma takie miejsce w domu, w którym spędza najwięcej czasu, i mebel, z którego najchętniej korzysta w chwilach relaksu. Jeśli w Twoim domu jeszcze nie ma takiego mebla, warto pomyśleć o fotelu – indywidualnie dopasowanym właśnie do Twoich potrzeb! Jak wybrać spośród wielu licznych, modnych modeli dostępnych na rynku? Podpowiadamy! Jaki model

  • Jajka Faberge

    Jajka Faberge

    Jajka Faberge Słynne jajka Faberge nazywane są często również jajami carskimi. Swoją nazwę zawdzięczają pewnemu złotnikowi rodem z Rosji, a mianowicie Peterowi Carlowi Faberge, który je wymyślił. Tradycje jubilerskie w jego rodzinie były obecne od pokoleń, po ojcu przejął on złotniczy zakład i już wkrótce potem zasłynął nie tylko w Rosji ze swojego niebywałego talentu.