|  | 

Styl

Domowe sposoby na urodę

rp_moda46.jpgW czasach, kiedy półki drogerii uginają się pod najróżniejszymi kosmetykami i praktycznie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, w zapomnienie odchodzą domowe sposoby na urodę ,które praktykowały nasze babcie, a może nawet jeszcze mamy. A przecież takie naturalne metody, nie dość, że wpisują się w najnowsze eko-trendy to jeszcze są tańsze i tak samo skuteczne jak gotowe produkty. Co więcej, nie zajdziesz w nich chemii. Najpopularniejszym lekarstwem na wszystko jest chyba miód, posmaruj nim spierzchnięte usta, a szybko poczujesz ulgę, zmieszaj z kruszonymi ziarnami kawy, a otrzymasz wyszczuplający peeling. Sok z cytryny rozjaśni przebarwienia, tak samo jak plasterki ogórka. Kwaśne mleko pomaga na oparzenia słoneczne, olejek rycynowy wzmacnia płytkę paznokcia. Gdy posmarujesz nim skórę głowy zapobiegnie wypadaniu i przetłuszczaniu się włosów. Olej lniany przyspieszy wzrost paznokci, z płatków owsianych i mleka możesz zrobić peeling, pomoże na spierzchnięta skórę.

Ciekawe artykuły:

domowe-sposoby-na-urode

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z