|  | 

Patriot sklep warszawa

Macrolane – czyli większe piersi bez operacji.

Macrolane – czyli większe piersi bez operacji.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Macrolane – czyli większe piersi bez operacji.

Zazwyczaj hasło „powiększenie piersi” kojarzy się niemal każdej kobiecie z poważną operacją, z bólem i długim czasem rekonwalescencji. A mimo to wiele kobiet myśli o powiększeniu piersi oczywiście w celu poprawienia swojej urody. I tak kobiety myślą, ale nie zawsze się decydują, czasem rozmyślają się w ostatnim momencie, bo boją się nie tylko samej operacji, ale też ewentualnych komplikacji. Tymczasem dostępna jest już rewelacyjna metoda powiększania piersi zwana macrolane. Polega ona na zaaplikowaniu do piersi kwasu hialuronowego. I nie jest to żadna operacja, a jedynie zabieg, który wykonuje się dość szybko. Ważne jest to, że macrolane to zabieg mało inwazyjny i nawet nie wymaga wprowadzania pacjentki w stan narkozy bowiem wykonuje się go przy znieczuleniu miejscowym. Nie jest to co prawda efekt stały, bo utrzymuje się od około osiemnastu miesięcy do dwóch lat, ale i tak prawdopodobnie jest bardziej wart uwagi dla większości kobiet niż operacja plastyczna, bo efekt daje ten sam tyle, że przy zdecydowanie mniejszym poświęceniu i bólu.

Ciekawe artykuły:

macrolane-czyli-wieksze-piersi-bez-operacji

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z