|  | 

Sklep patrioty

Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

odzywka-do-rzes-5Długie rzęsy to marzenie każdej kobiety. Nie wszyscy są jednak hojnie obdarowani przez naturę, dlatego niekiedy trzeba pomóc rzęsom, aby były one piękne. Przydatna wówczas może być odżywka do rzęs, która sprzyja wzrostowi rzęs. Wzmacnia ona cebulki włosów, odżywia rzęsy, przyśpiesza ich porost i pogrubia. Odżywkę do rzęs należy stosować systematycznie, aby efekty były długotrwałe i spektakularne. O rzęsy należy dbać, bowiem są one ozdobą każdych oczu, dodając uroku i zalotnego wyglądu. Oprócz odżywki, ważne jest, aby dobrać odpowiedni tusz, który nie będzie zlepiał i kruszył rzęs. Ponadto ważna jest odpowiednia higiena i demakijaż. Rzęsy należy dokładnie oczyścić, tak aby nie były one zanieczyszczone. Bowiem nagromadzenie resztek makijażu może je osłabić, a tym samym przyczynić się do wypadania. Odżywki do rzęs posiadają odpowiednie substancje aktywne, które mają zbawienny wpływ na kondycję rzęs. Nadają się dla każdego, bez względu na kolor i grubość rzęs, nie ma więc żadnych przeciwwskazań do ich stosowania.

Ciekawe artykuły:

odzywka-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Podpowiadamy, jak wybrać ulubiony fotel

    Podpowiadamy, jak wybrać ulubiony fotel

    Każdy z nas ma takie miejsce w domu, w którym spędza najwięcej czasu, i mebel, z którego najchętniej korzysta w chwilach relaksu. Jeśli w Twoim domu jeszcze nie ma takiego mebla, warto pomyśleć o fotelu – indywidualnie dopasowanym właśnie do Twoich potrzeb! Jak wybrać spośród wielu licznych, modnych modeli dostępnych na rynku? Podpowiadamy! Jaki model

  • Jajka Faberge

    Jajka Faberge

    Jajka Faberge Słynne jajka Faberge nazywane są często również jajami carskimi. Swoją nazwę zawdzięczają pewnemu złotnikowi rodem z Rosji, a mianowicie Peterowi Carlowi Faberge, który je wymyślił. Tradycje jubilerskie w jego rodzinie były obecne od pokoleń, po ojcu przejął on złotniczy zakład i już wkrótce potem zasłynął nie tylko w Rosji ze swojego niebywałego talentu.