|  | 

Patriot sklep warszawa

Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Regenerum do rzęs (3)Dzisiaj coraz bardziej dbamy o swoją urodę- o to, aby mieć lśniące, długie włosy, piękne zęby, ładny strój, ciekawe dodatki. Coraz więcej uwagi poświęcamy także oczom- już nie patrzymy tylko na to, czy są ładnie pomalowane, czy brwi mają ładny kształt. Dzisiaj dużą wagę przywiązujemy również do tego, czy są gęste, mocne. Dawniej kobiety nie mogły wpłynąć za pomocą kosmetyków na gęstość i długość rzęs. A dzisiaj?

Dzisiaj na rynku dostępnych jest wiele rewelacyjnych kosmetyków, które szybko spowodują wyraźną poprawę w strukturze rzęs. Szczególnie zachwalane jest Regenerum do rzęs. Jest to specjalne serum składające się z dwóch odrębnych części. Jedna przeznaczona jest to aplikacji wzdłuż linii rzęs, natomiast drugą należy nakładać równomiernie na całą długość rzęs. Pierwsza z nich zawiera lipooligopeptydy oraz ekstrakt ze świetlika, natomiast druga matrykinę z prowitaminą B5. Dodatkowo serum wzbogacone jest wyciągiem z aloesu oraz witaminą E.

Dlatego nie warto czekać, warto natomiast wybrać się już dziś, kupić ten rewelacyjny kosmetyk i cieszyć się pięknymi rzęsami.

Ciekawe artykuły:

regenerum-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z

  • Klipsy jako część zestawu

    Klipsy jako część zestawu

    Klipsy jako część zestawu Klipsy są produkowane często jak część całego zestawu. Mianem zestawu określa się całość biżuterii, która jest wyprodukowana do noszenia jednocześnie, czyli na przykład możemy do takiego zestawu zaliczyć na przykład klipsy, naszyjnik dodatkowo z zawieszką, następnie możemy jeszcze dołączyć do zestawu bransoletkę i pierścionek, który jest bardzo popularny wśród kobiet. Pamiętajmy,