|  | 

Patriot sklep warszawa

Moda

Moda
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

moda (26)Wiele osób, którym moda nie jest obojętna, ma problem z tym jak powinna do niej podchodzić. Z jednej strony mają ogromną ochotę kupić wszystko co dyktują najnowsze trendy,z drugiej wiedzą, że moda bywa kapryśna. Czasem jest tak, że rzecz przestaje być modna po jednym sezonie a bywa i tak, że coś co miało być tylko sezonową modą zostaje z nami na całe lata i urasta do rangi klasyku. Rozpoznanie takich tendencji nie jest proste i nie ma na to jednego sprawdzonego sposobu, więc o wszystkim musimy przekonywać się na własnej skórze. Na szczęście moda wraca, czasem w nieco odmienionej formie, ale wraca. Tak jest na przykład ze spodniami dzwonami, które wyparte całkowicie jakiś czas temu przez spodnie rurki, znów wracają do łask w postaci rozszerzanych spodni do połowy łydki. Innym przykładem trendów, które do nas powróciły jest wzór moro, który lansowany w latach dziewięćdziesiątych na spodniach, na chwilę ucichł, by teraz powrócić do nas absolutnie wszędzie, zaczynając od spodni, na bieliźnie kończąc. Wniosek z tego taki, że nawet jeśli dzisiejsza moda przeminie a nam zostaną po niej ubrania zalegające w szafie, to jest duże prawdopodobieństwo, że kiedyś do nas wróci.

Ciekawe artykuły:

moda

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z