|  | 

Koszulka ruch narodowy

Ważna rola koszuli

Ważna rola koszuli
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

moda (26)Ludzie, którzy pracują w telewizji muszą nienagannie wyglądać i nie mogą dopuścić do sytuacji, że w tym względzie nastąpi jakieś niedopatrzenie. Miliony telewidzów natychmiast by to wypatrzyły i na taką stacje telewizyjną od razu posypałyby się gromy i głosy niezadowolenia. Przykładowo łatwo wyobrazić sobie sytuację, że dany dziennikarz zaspał i miał kłopoty z dotarciem na czas do pracy. Po drodze ubrał jakąś starą i zużytą koszulę i dopiero, gdy dotarł na miejsce zorientował się jaki błąd popełnił. Na zmiany jest już jednak za późno i pozostaje tylko liczyć na to, że telewidzowie tego nie zobaczą. Niestety taka nadzieja jest płonna, ponieważ ludzie zwracają uwagę na każdy szczegół i natychmiastowo wychwycą, że osoba występująca w telewizji ma na sobie fatalną i starą koszulę, w której nikt na tym poziomie nie powinien się publicznie pokazywać. W efekcie do redakcji płyną niezadowolone głosy telewidzów, którzy domagają się zdjęcia z anteny takiego dziennikarza. szefowie stacji postawieni są w takim wypadku w trudnej sytuacji. Muszą wybierać pomiędzy lojalnością wobec dobrze znanego pracownika, a głosami zwykłych ludzi, którzy domagają się pewnych rzeczy.

Ciekawe artykuły:

wazna-rola-koszuli

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem

    Ubierać się z gustem Ubieranie się z gustem, ze smakiem jest wielka sztuką. Nie każdy potrafi tak kompletować garderobę, by jednocześnie wtopić się w panujące trendy, by przestrzegać modowych zasad i jednocześnie wyglądać ładnie, elegancko, gustownie, z klasą. Nauczmy się tego, jak się ubierać a jakich ubrań unikać. Nie ma tu jednolitych dla wszystkich zasad.

  • Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet

    Biżuteria dla kobiet Biżuteria to wspaniały zbiór przedmiotów, bez których niezwykle trudno się obejść. Bez wątpienia nikt nie potrafi przejść obojętnie obok wystawy, która przyciąga wzrok każdego przechodnia poprzez towary wyeksponowane za szybami. Migoczące błyskotki i świecidełka są tym czego pragnie każda kobieta a także wielu mężczyzn. Diamenty zachwycające swoim blaskiem i urokiem nie pozwalają