|  | 

Styl

Wybór zapachu.

Wybór zapachu.

Prawda jest taka, że zapach odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Dlatego też kobiecy zapach, zapach perfum jest równie ważny i nie bez znaczenia jest to, jakie perfumy kobieta dla siebie wybierze. Często bywa tak, że jeden zapach perfum (teoretycznie jeden!) pachnie zupełnie inaczej na kilku różnych kobietach. I jednej kobiecie dany zapach będzie odpowiadał, a innej nie. Jak zatem kobieta powinna wybrać perfumy, by później tego wyboru nie żałować? W każdej drogerii dostępne są tak zwane testery. Jeśli kobieta znajdzie jakiś zapach, który ją zainteresuje powinna spryskać się nim i zaczekać jakiś czas na efekty. Otóż, czasem zapach zmienia się, przechodzi w różne nuty po godzinie, dwóch od użycia. I jeśli po dłuższym czasie zapach nadal będzie ładny kobieta może pomyśleć nad jego zakupem. Warto też zapytać o zdanie kogoś bliskiego kto szczerze myśli na temat danego zapachu. Jak zatem widać nie da się dobrać zapachu idealnego w ciągu kilku minut. A jeśli jakiejś kobiecie udało się to, miała po prostu wielkie szczęście.

Ciekawe artykuły:

wybor-zapachu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z