|  | 

Styl

Twarz, nasza wizytówka

Niemal każdy z nas ma problemy ze swoją cerą. Zbyt sucha lub tłusta, z nadmierną ilością porów. Mimo stosowania wielu preparatów, odpowiednich kremów i domowych peelingów, nierzadko problem pozostaje. Próba ukrycia go pod grubą warstwą makijażu nie pomaga.
Jeżeli więc mimo stosowania wszelkich dostępnych metod nasza cera nadal się łuszczy, a zatkane pory dostrzegamy nadal w lustrze, warto zastanowić się, czy nie jest to odpowiedni czas na profesjonalne zabiegi kosmetyczne na twarz w salonie urody.
Pamiętajmy, że to nasza wizytówka, nie da się jej zakryć. Doświadczona kosmetyczka sprawi, że nabierze ona nowego blasku.
Wszelkie zabiegi kosmetyczne na twarz, takie jak oczyszczanie czy odżywianie pomogą nam zadbać o jej kondycję na długi czas.
Coraz częściej kobiety doklejają sobie rzęsy czy nakładają żel lub hybrydę na paznokcie. Warto jednak zadbać również o skórę twarzy, aby w przyszłości prezentowała się ona równie dobrze. Nie lekceważmy problemu trądziku, który potrafi pozostawić po sobie ślad na długie lata.

Ciekawe artykuły:

twarz-nasza-wizytowka

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z