|  | 

Biżuterie

Tampony czy Podpaski

tampony-czy-podpaski-5Pierwsza miesiączka

Pierwsza miesiączka to bardzo ważny moment dla każdej młodej dziewczyny. To znak, że stajesz się kobietą, a w Twoim ciele zachodzi wiele istotnych zmian. Z pewnością zastanawiasz się, co powinnaś wybrać do ochrony podczas okresu ? tampony czy podpaski?

Tamponów możesz używać już podczas swojej pierwszej miesiączki. Są one całkowicie bezpieczne nawet dla kobiet, które jeszcze nigdy nie współżyły. Nie przejmuj się jednak, jeśli za pierwszym razem nie uda Ci się odpowiednio zaaplikować tamponu. Wiele dziewczyn potrzebuje kilku chwil, aby oswoić się z tym nowym produktem. Zadanie może ułatwić Ci tampon ze specjalnym aplikatorem. Dzięki niemu aplikacja będzie dziecinnie prosta.

Podpaski są trochę łatwiejsze w użyciu, dlatego wiele osób poleca je dziewczynom, które dopiero zaczęły miesiączkować. Jeśli więc nie masz ochoty na korzystanie z tamponów, użyj podpaski higienicznej. Z pewnością poczujesz się równie czysto i świeżo. Dowiedz się również jakie produkty poleca Twoja mama lub Twoje koleżanki.

Ciekawe artykuły:

tampony-czy-podpaski

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Czym jest diament?

    Czym jest diament?

    Czym jest diament Czym jest diament Surowy, nieoszlifowany diament jest zawsze zaledwie matowy i bez połysku. Dopiero zastosowanie odpowiedniego szlifu nadaje mu niezwykłą urodę. Brylant jest to odpowiednio oszlifowany diament. Podstawowe czynniki określające wartość oraz cenę brylantu są ujęte w skrótowej wersji 4C – carat, colour, clarity, cut (karat, barwa, czystość, szlif). Wielkość diamentów a

  • Kamienie księżycowe

    Kamienie księżycowe

    Kamienie księżycowe Kamienie księżycowe mylone są niekiedy z opalami. Są to surowce bardzo chętnie wykorzystywane w przemyśle jubilerskim, albowiem charakteryzują się wysokim stopniem iryzacji. Jest to optyczne zjawisko polegające na tym, że w wyniku padania światła kolory układają się fantastyczne, tęczowe kompozycje. Spora część tych kamieni odznacza się również migotaniem. Ich poświata ma bardzo specyficzny