|  |  | 

Biżuterie Styl

Szpilki miętowe

Botki, kozaki, szpilki… – czyli rodzaje butów damskich

Kobiece garderoby bywają naprawdę obszerne. Można w nich znaleźć sukienki ubrane tylko raz, przeróżne bluzki, płaszcze, spodnie z różnego materiału, czapki, szale, rękawiczki… jednak zdecydowanie w większości w garderobach królują buty!
Mężczyzna może się tutaj naprawdę pogubić. Większość z panów odróżnia szpilki od kozaków ale jeśli poprosić ich o podanie tych botków beżowych z kożuszkiem w środki i takimi paskami – to może być problem.

Z pomocą mogą przyjść różnego rodzaju czasopisma, czy to papierowe czy online.
Czego można się dowiedzieć? Że baleriny i półbuty to nie to samo – przede wszystkim warto zaznaczyć, że ten rodzaj obuwia należy do tych bardziej letnich lub późnej wiosny / wczesnej jesieni. Wyjątkiem może być założenie balerin na jakąś zabawę poza tym okresem ciepłym.
Wspomniane wcześniej kozaki i botki to buty zdecydowanie zimowe lub późno jesienne – oczywiście wszystko zależy od temperatury. Kozaki w przeciwieństwie do botków charakteryzują się długość do minimum kolan.

Wymieniać szczegóły można by długo, ale niektóre podstawy po prostu wypada znać.

Ciekawe artykuły:

szpilki-mietowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z