|  | 

Styl

Manicure francuski.

Manicure francuski.

Tak zwany manicure francuski to chyba jedna z najbardziej znanych, popularnych form manicure. A polega ona na nałożeniu na końcówki paznokci paska białego lakieru. Oczywiście jest to jakby „wersja podstawowa”, bowiem tego typu manicure można wykonać różnymi innymi kolorami lakieru i czasem wygląda to niezwykle ładnie i ciekawie. Dodatkowo można zamieścić na paznokciach różne inne ozdoby jak chociażby brokat czy naklejki w kształcie kwiatów. Można również manicure utrwalić żelem, by zachować go w dobrym stanie na dłużej. Jeśli kobieta chce mieć naprawdę nienaganny, bardzo równy manicure powinna wybrać się do kosmetyczki. Naturalnie można nauczyć się robić paski, są także do tego specjalne szablony pomagające w malowaniu. Jednak prawda jest taka, że kobieta musi mieć wystarczająco dużo cierpliwości, bo pasek może czasem nie wyjść jej ani za pierwszym, ani za dziesiątym razem. Manicure francuski jest bardzo delikatny i naturalny dlatego z całą pewnością będzie pasował każdej kobiecie.

Ciekawe artykuły:

manicure-francuski

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z