|  | 

Styl

Jak używać wody toaletowej?

Jak używać wody toaletowej?

Pytanie postawione w temacie niektórym paniom może wydać się nieco śmieszne, ale prawda jest taka, że wodę toaletową po prostu trzeba nauczyć się używać w odpowiedni sposób. Po pierwsze kwestia rozprowadzania zapachu. Nie można spryskać się wodą toaletową w bardzo niewielkiej odległości od ubrania, bo każda woda stworzona jest na bazie alkoholu i na przykład różnych olejków zapachowych. Wobec tego istnieje duże prawdopodobieństwo, że bliski kontakt cieszy z odzieżą wywoła plamy, które będzie naprawdę ciężko usunąć. Kolejna kwestia to częstotliwość. Nie można spryskiwać się wodą toaletową co kilka minut. Nawet jeśli kobiecie wydaje się, że zapach ulotnił się nie jest to prawdą, bo zapach dobrej wody utrzymuje się długo, a nasz nos najzwyczajniej szybko przyzwyczaja się do danego zapachu przestaje go czuć. Ważne jest też to, by nie używać jakichkolwiek kosmetyków na alkoholu bezpośrednio na skórę jeśli wychodzi się na ostre słońce. Może to doprowadzić do podrażnienia, a nawet do poważnych oparzeń. Jak więc widać naprawdę trzeba wiedzieć, jak używać wody toaletowej.

Ciekawe artykuły:

jak-uzywac-wody-toaletowej

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    Welurowy fotel do gabinetu – postaw na elegancję i wygodę

    To właśnie stylowy wygląd mebla oraz komfort, jaki jest on w stanie zapewnić użytkownikowi, wpływają na ostateczną decyzję o zakupie. Elegancja i wygoda są szczególnie cenione w pomieszczeniach biurowych, nawet, jeśli te nie znajdują się w typowych wieżowcach, a stanowią część naszego domu lub mieszkania. Wybór rodzaju fotela oraz sposobu jego wykończenia są sprawą indywidualną.

  • Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem

    Ubiór ze smakiem Patrząc na ludzi, którzy nas mijają oceniamy ich wygląd. Nie zawsze jest tak, że pani czy pan, którzy przechodzą obok nas wyglądają dobrze. Oczywiście zdarzają się i tacy, którzy są nienagannie ubrani, którzy wyglądają naprawdę ładnie, elegancko, ich strój jest dopasowany i do osobowości i do sylwetki. To ubiór ze smakiem, z