|  | 

Kosmetyki

DIETA OWOCOWA

moda (6)Dieta owocowa dobra jest na poprawienie przemiany materii, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, wspomaga pracę jelit i świetnie robi poszarzałej cerze. Jest dosyć restrykcyjna, gdyż na czas jej trwania trzeba zrezygnować z kawy, herbaty i alkoholu. Ponoć stosują ją piosenkarki i aktorki a także modelki. Można ją stosować okrągły rok, gdyż polega ona na tym, że przez dwa dni w tygodniu jemy tylko owoce i pijemy wodę mineralną (około 2-2,5 litra). Owoce można jeść różne albo tylko jeden rodzaj ( na przykład w sezonie tylko truskawki, albo winogrona). Owoce najlepiej jeść na surowo, ale można też piec, gotować i dusić. Owoców nie doprawiamy do smaku (jedyny wyjątek stanowi szczypta cynamonu).
Dieta ta pozwala jednorazowo stracić na wadze około 2-4 kilogramów (oczywiście nie jest to tylko spalony tłuszczyk, ale i pozbycie się z organizmu nadmiaru wody).
Dietę tę mogą stosować osoby nie mające kłopotów ze zdrowiem; ostrożnie powinny do niej podchodzić osoby mające jakieś kłopoty wątrobą lub trzustką.

Ciekawe artykuły:

dieta-owocowa

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Podpowiadamy, jak wybrać ulubiony fotel

    Podpowiadamy, jak wybrać ulubiony fotel

    Każdy z nas ma takie miejsce w domu, w którym spędza najwięcej czasu, i mebel, z którego najchętniej korzysta w chwilach relaksu. Jeśli w Twoim domu jeszcze nie ma takiego mebla, warto pomyśleć o fotelu – indywidualnie dopasowanym właśnie do Twoich potrzeb! Jak wybrać spośród wielu licznych, modnych modeli dostępnych na rynku? Podpowiadamy! Jaki model

  • Jajka Faberge

    Jajka Faberge

    Jajka Faberge Słynne jajka Faberge nazywane są często również jajami carskimi. Swoją nazwę zawdzięczają pewnemu złotnikowi rodem z Rosji, a mianowicie Peterowi Carlowi Faberge, który je wymyślił. Tradycje jubilerskie w jego rodzinie były obecne od pokoleń, po ojcu przejął on złotniczy zakład i już wkrótce potem zasłynął nie tylko w Rosji ze swojego niebywałego talentu.