|  | 

Zdrowie i Uroda

Tabletki na przedwczesny wytrysk

Tabletki na przedwczesny wytrysk
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Dopiero od niedawna zaczęto mówić, jak poważnym problemem może być w życiu mężczyzny problem z przedwczesnym wytryskiem. Początkowo sądzono, że schorzenie to dotyka niewielki odsetek mężczyzn i przez to nie zasługuje na bardziej dociekliwe badania.

Jednak, kiedy coraz większa ilość mężczyzn zaczęła wychodzić z cienia i głośno mówić o swoim problemem z przedwczesnym wytryskiem – stało się jasne, że jest to poważny i powszechny problem ogromnej ilości mężczyzn.

Z tego właśnie powodu problemem tym zainteresowały się też w końcu koncerny farmaceutyczne i zaczęły wytężone prace, aby wprowadzić jak najszybciej na rynek tabletki na opóźnienie wytrysku. Już pojawiły się pierwsze efekty tych prac.
W jaki więc sposób pigułka może uwolnić od problemu przedwczesnego wytrysku? Według większości medycznych ekspertów, przedwczesny wytrysk jest produktem ubocznym pewnych procesów chemicznych w mózgu. Mówiąc w prostych słowach, wytrysk występuje, gdy ciało osiąga równowagę między serotoniną a dopaminą. Lek ma zapewnić, aby w organizmie mężczyzny przywrócić tę zachwianą dotychczas równowagę.
We wrześniu 2006 roku, został opublikowany w brytyjskim czasopiśmie medycznym raport o badaniu klinicznym z udziałem leków zapobiegających przedwczesnemu wytryskowi. Podczas tego procesu, naukowcy z University of Minnesota wybrał grupę około 2600 mężczyzn, którzy cierpieli z powodu poważnego problemu z przedwczesnym wytryskiem. Z medycznego punktu widzenia oznaczało to, że wytrysk następował w czasie od zera do dwóch minut od rozpoczęcia przez nich stosunku seksualnego.

Te badania wykazały, że przyjęcie tabletki na około dwie godziny przed stosunkiem – wydłużało czas do pojawienia się ejakulacji od trzech do czterech razy. Takiej poprawy nie zaobserwowano u mężczyzn biorących placebo. Wyniki badań są zatem optymistyczne dla mężczyzn, którzy jeszcze nie wiedzieli, jak mogą poradzić sobie z problemem przedwczesnego wytrysku.

Ciekawe artykuły:

tabletki-na-przedwczesny-wytrysk

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Wydzielanie soku żołądkowego

    Wydzielanie soku żołądkowego

    Wydzielanie soku żołądkowego   W mechatnizmie wydzielania soku żołądkowego możemy wyróżnić dwie zasadnicze fazy: – 1) nerwową, – 2) humoralną. Wydzielanie soku żołądkowego rozpoczyna się zwykle przed zaczęciem jedzenia. Widok pokarmów, zapach i wiele innych bodźców warunkowych, związanych z jedzeniem, wzmaga wydzielanie śliny i soku żołądkowego – jest to tzw. wydzielanie warunkowe lub psychiczne. Zasadniczym

  • Wydzielanie wybiórcze

    Wydzielanie wybiórcze

    Wydzielanie wybiórcze   Wydzielanie wybiórcze (3 faza) zachodzi również w kanalikach krętych i w pętli Henlego. Z krwi zostają dodatkowo wydzielone do moczu pewne substancje, jak np. mocznik, kwas moczowy, kreatynina i inne. W wydzielaniu tym zasadniczą rolę odgrywa chlorek sodowy. Azotowe produkty przemiany materii zostają wydzielone do moczu na drodze wymiany z wchłanianymi cząsteczkami