|  | 

Zdrowie i Uroda

Oxybrazja w Warszawie

Oxybrazja w Warszawie
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Oxybrazja to coraz chętniej wybierany zabieg, który ma na celu złuszczanie naskórka. Cała istota zabiegu opiera się na aplikacji pod wysokim ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Wśród pacjentów metoda ta zwana jest inaczej peelingiem wodno-tlenowym.

Jakie efekty można dzięki temu osiągnąć?

Korzyści wynikających z poddania się oxybrazji jest naprawdę mnóstwo. Pacjenci, którzy decydują się na ten krok jednoznacznie uważają, że:

 • ich skóra stała się promienna i rozświetlona
 • z twarzy zniknęły uporczywe zaskórniki
 • zmiany trądzikowe uległy znaczącemu złagodzeniu
 • cera stała się dotleniona i odżywiona

Na chwilę obecną oxybrazja Warszawa wykonywana jest niemalże w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Jej główną zaletą jest brak podrażnień i zaczerwienień, które często dotykają osoby ze skłonnościami do alergii lub poddające się regularnie zabiegom kwasami owocowymi albo mikrodermabrazji. Zabieg jest również bezpieczny i mogą z niego korzystać zarówno osoby młode, jak i seniorzy.
źródło: http://www.qclinique.pl/zabiegi/oxybrazja

Ciekawe artykuły:

oxybrazja-w-warszawie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

 • Wydzielanie soku żołądkowego

  Wydzielanie soku żołądkowego

  Wydzielanie soku żołądkowego   W mechatnizmie wydzielania soku żołądkowego możemy wyróżnić dwie zasadnicze fazy: – 1) nerwową, – 2) humoralną. Wydzielanie soku żołądkowego rozpoczyna się zwykle przed zaczęciem jedzenia. Widok pokarmów, zapach i wiele innych bodźców warunkowych, związanych z jedzeniem, wzmaga wydzielanie śliny i soku żołądkowego – jest to tzw. wydzielanie warunkowe lub psychiczne. Zasadniczym

 • Wydzielanie wybiórcze

  Wydzielanie wybiórcze

  Wydzielanie wybiórcze   Wydzielanie wybiórcze (3 faza) zachodzi również w kanalikach krętych i w pętli Henlego. Z krwi zostają dodatkowo wydzielone do moczu pewne substancje, jak np. mocznik, kwas moczowy, kreatynina i inne. W wydzielaniu tym zasadniczą rolę odgrywa chlorek sodowy. Azotowe produkty przemiany materii zostają wydzielone do moczu na drodze wymiany z wchłanianymi cząsteczkami