|  | 

Zdrowie i Uroda

Implanty zębów

Implanty zębów
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Jeżeli mamy jakiekolwiek problemy z uzębieniem, to najlepszym wyjściem jest zdecydowanie się na implanty zębowe. Jakie są zalety mają implanty zębów?

Główne zalety implantów

Stosowanie implantów jest wygodne. W czasie jedzenia nie odczuwamy żadnego dyskomfortu. Niezwykle ważny jest także fakt, że implanty bardzo trudno odróżnić od zębów prawdziwych. Oczywiście przy założeniu, że zostały wykonane prawidłowo. Implanty mają tytanowy trzonek, dzięki czemu nie powodują uczulenia, a także mają trwałość wynoszącą nawet kilkadziesiąt lat.

Wykonanie implantów

Implanty wykonuje się z tytanu, czyli metalu całkowicie nieszkodliwego dla człowieka. Na implancie umieszcza się porcelanową nakładkę, które musi kolorem i kształtem przypominać zęby prawdziwe. Częstym błędem jest wykonywanie nakładki w doskonałej bieli. Musimy zdawać sobie sprawę, że żadne zęby nie są perfekcyjnie równe, a także idealnie białe, dlatego dla uzyskania efektu naturalności nasza nakłada powinna również przypominać pozostałe zęby znajdujące się w jamie ustnej.

Ciekawe artykuły:

implanty-zebow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Wydzielanie soku żołądkowego

    Wydzielanie soku żołądkowego

    Wydzielanie soku żołądkowego   W mechatnizmie wydzielania soku żołądkowego możemy wyróżnić dwie zasadnicze fazy: – 1) nerwową, – 2) humoralną. Wydzielanie soku żołądkowego rozpoczyna się zwykle przed zaczęciem jedzenia. Widok pokarmów, zapach i wiele innych bodźców warunkowych, związanych z jedzeniem, wzmaga wydzielanie śliny i soku żołądkowego – jest to tzw. wydzielanie warunkowe lub psychiczne. Zasadniczym

  • Wydzielanie wybiórcze

    Wydzielanie wybiórcze

    Wydzielanie wybiórcze   Wydzielanie wybiórcze (3 faza) zachodzi również w kanalikach krętych i w pętli Henlego. Z krwi zostają dodatkowo wydzielone do moczu pewne substancje, jak np. mocznik, kwas moczowy, kreatynina i inne. W wydzielaniu tym zasadniczą rolę odgrywa chlorek sodowy. Azotowe produkty przemiany materii zostają wydzielone do moczu na drodze wymiany z wchłanianymi cząsteczkami