|  | 

Zdrowie i Uroda

Gdzie założyć bloga?

Gdzie założyć bloga?
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Gdzie założyć bloga?

Chciałbyś mieć bloga, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dobrze piszesz, ale nie radzisz sobie z kodami HTML?

Osoby, które nie są zawodowymi informatykami, a mimo to pragną publikować w sieci mają teraz wiele możliwości wyboru. Niektórzy korzystają z istniejących od bardzo dawna portali, takich jak Onet bądź Blogspot. Inni próbują szczęścia na Tumblrze. Doszliśmy do punktu, gdy możliwości jest bardzo wiele i ciężko zdecydować, która strona najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

Osoba, która pisze na temat popularnej serii filmowej, w dodatku po angielsku, najszybciej zdobędzie czytelników publikując na Tumblrze. Natomiast autorka przepisów kulinarnych, pragnąca podzielić się wiedzą odnośnie przygotowywania ulubionych smakołyków, lepiej poczuje się na Blogspocie.

Jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Czym się kierować? Gdzie szukać potencjalnych odbiorców? A może, zamiast przeglądać strony tworzone pod konkretnych czytelników, przyszły bloger powinien po prostu wybrać wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego?

Ciekawe artykuły:

gdzie-zalozyc-bloga

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Wydzielanie soku żołądkowego

    Wydzielanie soku żołądkowego

    Wydzielanie soku żołądkowego   W mechatnizmie wydzielania soku żołądkowego możemy wyróżnić dwie zasadnicze fazy: – 1) nerwową, – 2) humoralną. Wydzielanie soku żołądkowego rozpoczyna się zwykle przed zaczęciem jedzenia. Widok pokarmów, zapach i wiele innych bodźców warunkowych, związanych z jedzeniem, wzmaga wydzielanie śliny i soku żołądkowego – jest to tzw. wydzielanie warunkowe lub psychiczne. Zasadniczym

  • Wydzielanie wybiórcze

    Wydzielanie wybiórcze

    Wydzielanie wybiórcze   Wydzielanie wybiórcze (3 faza) zachodzi również w kanalikach krętych i w pętli Henlego. Z krwi zostają dodatkowo wydzielone do moczu pewne substancje, jak np. mocznik, kwas moczowy, kreatynina i inne. W wydzielaniu tym zasadniczą rolę odgrywa chlorek sodowy. Azotowe produkty przemiany materii zostają wydzielone do moczu na drodze wymiany z wchłanianymi cząsteczkami